Bağlantıları atla

Su Sektörü

Galbim Endüstriyel Otomasyon

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak su sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için atık su ve içme suyu arıtma otomasyonları ile isale hatları kontrol/takip, depo izleme ve terfi pompa istasyonu kurulumu gibi hizmetler sunmaktayız. Böylelikle gerek içme suyu gerekse atık suların artırımı konusunda verimli ve profesyonel bir süreç yürütülmesine katkı sağlıyoruz.

Dünya genelinde gelişen endüstri ve hızla artış gösteren nüfus oranı, su ihtiyacını önemli ölçüde artırmaktadır. Artan su ihtiyacını karşılayabilmek adına kullanılan kaynaklardaki suyun içme suyu ve kirli sularınsa kullanabilir hale getirilebilmesi için birtakım süreçten geçirilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda su sektöründe uygulanan proseslerin baştan son takip edilmesi, sistemin uzaktan kontrol edilebilmesi ve sistemdeki çeşitli değişikliklerden anlık olarak haber alabilmenin önemi her geçen gün artış göstermektedir.

Bütün proseslerde olduğu üzere su arıtma tesislerindeki süreçte de temel esas, olası bir arıza ya da olumsuzluk halinde durumun doğru bir şekilde analizi ve sonuca göre anlık müdahalenin doğru bir şekilde gerçekleşmesidir. Bu da ancak tüm prosesler için uçtan uca çözüm sunan otomasyon sistemleriyle mümkündür.

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak arıtma tesisleri için sunduğumuz proses kontrol ve fabrika otomasyon çözümleri (PLC, SCADA, RTU, DCS) kapsamında, tesislerdeki bütün süreçlerin ihtiyaç doğrultusunda hem otomatik hem de manuel olarak gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. İş ortaklarımızın arıtma içme suyu ya da atık su arıtma tesislerini bilgisayar üzerinden takip edebilmelerine, tek bir merkez üzerinden kontrol edebilmelerine ve tesislerdeki bütün ölçümleri raporlayarak dokümantasyon haline getirmelerine olanak sunuyoruz.

İş ortaklarımızın arıtma tesislerinde gerçekleştirdiğimiz saha montajı ve otomasyon sistemlerinin devreye alınması çalışmalarıyla hem modern hem de enerji verimliliği yüksek bir sisteme sahip olmalarını sağlıyoruz.

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak sunduğumuz hizmetler bu kadarla sınırlı kalmazken, depo izleme ve terfi pompa istasyonu ya da isale hatları kontrol ve takibi gibi konularda da teknik destek, bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz.

Uzun yıllardır sektörde sunduğu endüstriyel otomasyon hizmetleriyle tanınan firmamız Galbim Endüstriyel Otomasyon, kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği başarılı projeleri ve elde ettiği müşteri memnuniyetiyle tanınmaktadır. Su sektörü dışında gıda, maden, savunma sektörü gibi pek çok farklı alanda da hizmet veren firmamız, oluşturduğu güçlü bayi ağı ile dikkat çekmektedir.

Siz de faaliyet gösterdiğiniz sektörde ihtiyaç duyduğunuz tüm proseslerde uçtan uca anahtar teslim çözümler için firmamızla iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Su Sektörü referanslarımız