Bağlantıları atla

Ağaç Sektörü

Galbim Endüstriyel Otomasyon

Endüstriyel otomasyon sistemleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden Galbim Endüstriyel Otomasyon, ağaç sektöründe faaliyet gösteren iş ortakları için sunduğu tüm prosesler için uçtan uca çözümlerle dikkat çekmektedir. Diğer birçok sektörde olduğu üzere ağaç sektöründe de proses kontrol ve fabrika otomasyon çözümleri (PLC, SCADA, RTU, DCS) sunan Galbim Endüstriyel Otomasyon, özellikle de pelet üretimi ve toz toplama sistemleri üzerine çözümler sağlamaktadır.

Uzun yıllardır sektörde sunduğu hizmetleri ve elde ettiği müşteri memnuniyetiyle tanınan Galbim Endüstriyel Otomasyon, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çözüm sunmaya devam etmektedir. Diğer birçok sektörde olduğu üzere ağaç sektöründe de üretimin başlangıcından sonuna kadar üretim bantları, paketleme, dolum ve ambalaj uygulamaları konusunda tüm prosesler için uçtan uca çözüm sunmaktadır.

Üreticiler açısından artan rekabet ortamında kalite parametrelerini yakalayabilmenin en iyi yolu esnek bir otomasyon sistemine sahip olmaktır. Bu noktada Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak iş ortaklarımıza sunduğumuz çözümlerimiz ve hizmetlerimizi şu şekilde örneklendirebiliriz:

  • Enerji verimliliği
  • Kesme, katlama, delme ve bükme otomasyonu
  • Operatör koruma, makine güvenliği
  • Makineler arası iletişim

Bununla beraber esnek ve özelleştirilmiş düzenli rapor oluşturma, dokümantasyon haline getirerek arşiv sistemi oluşturma gibi konularda da kolaylık sağlayan firmamız, sisteme entegre ettiği SCADA yazılımı sayesinde müşterilerinin daha geniş kapsamlı bilgi edinmesini sağlayabilmektedir.

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak sunduğumuz diğer hizmetlerimizi de şu şekilde ifade edebiliriz:

  • Çeşitli yazılım ya da otomasyon sistemlerinin saha montajı ve devreye alınmasını sağlamak
  • Teknik destek, bakım ve servis hizmeti sunmak
  • Dokümantasyon ağı oluşturmak
  • İş ortağı için güçlü bir bayi ağı kurmak

Siz de ağaç sektöründe faaliyet gösteriyor, pelet üretimi konusunda profesyonel bir otomasyon çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla iletişime geçebilir, tüm prosesler için uçtan uca anahtar teslim çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ağaç Sektörü referanslarımız