Bağlantıları atla

Savunma Sanayi

Galbim Endüstriyel Otomasyon

Savunma sanayi, hava, deniz, kara araçları ve bu araçların teçhizatı, teknik destek sistemleri, elektronik harp sistemleri, ar-ge mühendislik, lojistik, imalat hizmetleri gibi çeşitli alanları kapsamaktadır. Bu sektör Türkiye’nin gelişimi açısından önemli bir yere sahip olurken, gelecek vadeden, devamlı olarak gelişim gösteren ve stratejik bir alandır.

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak savunma sanayine ilişkin geliştirdiğimiz otomasyon sistemleriyle pek çok farklı projeyi hayata geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz. Bu alanda uzun yıllardır sunduğumuz hizmetler, elde ettiğimiz engin tecrübe ve oluşturduğumuz güçlü altyapıyla savunma sanayindeki endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda sektörün öncü isimlerinden biri olarak tanınıyoruz.

Savunma sanayinde faaliyet gösteren iş ortaklarımız için sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermektedir. Firmamızın gerek savunma sanayi gerekse diğer sektörlerdeki iş ortakları için gerçekleştirdiği çalışma ve sağladığı avantajlar şunlardır:

  • Enerji verimliliği sağlıyor ve enerji takip sistemi kuruyoruz.
  • Tüm prosesler için uçtan uca çözüm sunuyoruz.
  • Proses kontrol ve fabrika otomasyon çözümleri (PLC, SCADA, RTU, DCS) sunuyoruz.
  • Otomasyon sistemlerinin saha montajı ve devreye alınmasını sağlıyoruz.
  • Teknik destek, bakım ve servis hizmeti sunuyoruz.
  • Sistem takibi ve verilerin raporlanmasını sağlıyor, dokümantasyon sistemi kuruyoruz.
  • Güçlü haberleşme ve bayi ağı oluşturuyoruz.

Uzun yıllardır endüstriyel otomasyon alanında sunduğu hizmetlerle sektörde önemli bir yer edinmeyi başaran Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak, savunma sanayi alanında da yerimizi alıyor, ülkemizin yerli ve milli teknolojik gelişmelerine katkı sağlıyoruz.

Savunma sanayinde faaliyet gösteriyor ve tesislerinizde tüm prosesler için uçtan uca çözüm arıyorsanız, Galbim Endüstriyel Otomasyon ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Savunma Sanayi referanslarımız