Bağlantıları atla

Demir-Çelik Sektörü

Galbim Endüstriyel Otomasyon

Demir Çelik sektöründe endüstriyel otomasyon sistemleri, birtakım demir çelik endüstri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak iş ortaklarımıza sunduğumuz bu yeni teknolojilerle demir çelik tesislerinin üretim prosesini ihtiyaçlar doğrultusunda daha hızlı ve kolay hale getirmekteyiz. Bu gibi alanlarda tüm prosesler için sağlanan uçtan uca çözümlerde ilgili şirketin tecrübesi son derece önemli olurken, firmamız yılların tecrübesi ve hayata geçirdiği başarılı projelerle tanınmaktadır.

Galbim Endüstriyel Otomasyon, sunduğu proses kontrol ve fabrika otomasyon çözümleri (PLC, SCADA, RTU, DCS) ile yalnızca demir çelik endüstrisinin üretim sürecinde değil, aynı zamanda destekleyici görevlerinde de önemli faydalar sağlamaktadır. Bu anlamda firmamızın iş ortaklarına sağladığı avantajları ve sunduğu hizmetleri şu şekilde örneklendirebiliriz:

  • Enerji verimliliğinin sağlanması,
  • Fırın, üretim bantları, paketleme, dolum ve ambalaj uygulamalarının kurulumu
  • Otomasyon sistemlerinin saha montajı ve devreye alınması
  • Teknik destek, bakım ve servis hizmeti
  • Makineler arası iletişimin sağlanması
  • Tüm proseslerle alakalı veri takibi, raporlama ve dokümantasyon sistemlerinin kurulması
  • Güçlü bayi ağı oluşturulması

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak sunduğumuz hizmetlerle iş ortaklarımıza tüm proseslerin kontrol edilebilirliği, ürünlerin kalitesinin artırılması ve ürün taşımanın kolaylaştırılmasını sağlıyoruz. Üretim süreci organizasyonlarındaki esneklik ve entegrasyon seviyesine göre kategorize ettiğimiz otomasyon sistemleriyle güçlü, dayanıklı ve daha kolay kontrol edilebilir bir bayi ağı oluşturuyoruz.  

Siz de demir çelik sektöründe faaliyet gösteriyor ve bütün prosesler için uçtan uca profesyonel bir çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, otomasyon sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Demir-Çelik Sektörü referanslarımız