Bağlantıları atla

Elektrik Sektörü

Galbim Endüstriyel Otomasyon

Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri olan elektrik enerjisi hem fosillerin giderek tükenmesi hem de küresel ısınma sorunu sebebiyle üretiminden tüketimini kadar izlenmesi gereken bir değerdir. Elektriğin uygun maliyetlerle üretilmesi, üretimi esnasında çevreye verilen zararın minimuma indirgenmesi, tüketiciye kaliteli elektriğin en az kayıpla iletilmesi ve tüm bunların sürdürülebilirliği açısından otomasyon sistemlerinin önemi büyüktür.

Elektrik sektöründe üretim ve iletim sistemlerinde fark yaratan faktörlerden biri de en az maliyetle en fazla elektrik üretimini gerçekleştirmektir. Elektrik üretim ve iletim sistemlerinde optimizasyon, her geçen gün biraz daha tükenen kaynakların koruma altına alınması için önem kazanmaktadır. 

Kurulduğu günden bu yana sunduğu endüstriyel otomasyon sistemleriyle sektörün öncü isimlerinden biri haline gelen Galbim Endüstriyel Otomasyon, tek kontratla sağladığı elektrik üretim, iletim, dağıtım ve depolama gibi çözümlerle iş ortaklarına enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik sağlamaktadır.

Elektrik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin iş ortağı Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak yenilebilir ve konvansiyonel enerji santralleri için pek çok farklı projeyi başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Uzun yıllardır bu alanda sunduğumuz hizmetler ve elde ettiğimiz deneyimlerle tüm prosesler için uçtan uca çözüm sunarken, aynı zamanda proses kontrol ve fabrika otomasyon çözümleri (PLC, SCADA, RTU, DCS) de sunmaya devam ediyoruz.

Galbim Endüstriyel Otomasyon’un gerek elektrik sektörü gerekse diğer sektörlerdeki iş ortakları için sunduğu hizmetler bu kadarla sınırlı değildir. Endüstriyel otomasyon sistemlerinin saha montajı, devreye alınması, teknik destek, bakım ve servis hizmeti de yine firmamız tarafından sunulan çözümler arasında yer almaktadır. Ayrıca müşterileri için raporlama ve dokümantasyon sistemi kuran firmamız, aynı zamanda işletmeler için güçlü bir bayi ağı oluşturarak sistemin kontrolünü ve takibini kolaylaştırmakta, güvenliğini artırmaktadır.

Siz de enerji sektöründe kablo sarım otomasyonuna ya da diğer proses çözümlerine ihtiyaç duyarsanız firmamızla iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Elektrik Sektörü referanslarımız