Bağlantıları atla

Dijital Fabrikalar

Galbim Endüstriyel Otomasyon

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak kendi geliştirdiğimiz sensörlerimiz ve bulut tabanlı yazılımlarımızla dijital fabrikaların kurulumunu gerçekleştirerek müşterilerimize en yeni teknolojilerle hizmet veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz dijital fabrika kurulumlarımızla müşterilerimizin makineleşme, seri üretim hızı, daha az iş gücü maliyeti, daha geniş üretim kapasitesi ve bu gibi alanlarda çeşitli avantajlar sağlıyoruz.

Dijital fabrika, başka bir deyişle akıllı fabrika kurulumunu gerçekleştirdiğimiz firmamız Gabim Endüstriyel Otomasyon olarak bu kapsamda müşterilerimizin dijital yolculuklarında destek oluyor, gerçekleştirdiğimiz iş ortaklıklarımız sayesinde müşterilerimize önemli faydalar sağlıyoruz. Firmamızın dijital fabrika hizmetlerinde sunduğu çözümlerden bazılarını şu şekilde örneklendirebiliriz:

 • İnşaat, Mekanik ve Elektrik Mühendislik İşleri
 • Temiz Oda Çözümleri
 • HVAC, Klima Sistemi
 • Montaj Hattı Kurulumu
 • Rehabilitasyon ve Tadilat İşleri
 • Mekanik ve Elektrik Tesisatı
 • Güçlü Bayi Ağı
 • Tüm Prosesler için Uçtan Uca Çözüm

Dijital fabrika teknolojisinden ve bu alanda sunduğumuz hizmetlerle sağladığımız avantajlardan kısaca bahsetmemiz gerekirse; dijital fabrika, teknolojik altyapı argümanlarıyla bir tür dijital evrim ve üretim olarak nitelendirilmektedir. Bu teknoloji, üretim sürecinde insan gücü yerine yapay zekâ sayesinde daha akıllı bir sistemle ürün ve hizmet üretilmesine olanak sağlamaktadır. Akıllı fabrikalar sayesinde günümüzde birçok işletme, iç organizasyon ve finansal tablolarında özellikle endüstri 4.0 teknolojisinin verimliliği, üretim hacmi, motivasyonu, nakit akışı ve maliyetleri gibi sektörde hangi yönde aktif rol oynadığını göstermektedir. Bu teknoloji ve sistemin en önemli özelliklerinden biri altyapı ve bilimsel araştırmalar, deneylerle üretim alanındaki gereksinim olan argümanları direkt olarak etkileşim içerisinde bulundurmasıdır.

Diğer yandan dijital fabrikanın bir tür dönüşüm teknolojisi olduğundan bahsedebilmemiz mümkündür. Şirket ve bünyesindeki tüm fabrikaların üretim kanalından şirket içerisindeki tüm sürecin sonuna kadar ve diğer sektörlerdeki paydaşlarına direkt ya da dolaylı yollardan etki unsuru oluşturmaktadır.

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak endüstri 4.0 teknolojik altyapısı ve ileri düzeydeki yapay zekâ teknolojileriyle dijital fabrika kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Sen teknolojilerin yer aldığı bu fabrikalar ve paydaşların müşterilerine ürün ve hizmetlerini çok daha hızlı bir şekilde sunması, kolay ve anlaşılır tedarik zinciri oluşturması, işlem hacmi ve üretim kapasitesini artırması, müşteri memnuniyeti elde edebilmek adına en iyi hizmeti sunabilmesini sağlıyoruz. Dijital fabrika kurulumu ile güçlü bir teknolojik altyapı sunduğumuz müşterilerimiz için ayrıca sağladığımız avantajları da şu şekilde örneklendirebiliriz:

 • İş ortaklarımızın üretime geçebilmesi adına öncelikli olarak müşterilerinin taleplerine yönelik plan ve proje tasarlıyoruz.
 • Hızlı üretim sayesinde müşterilerine zaman konusunda büyük tasarruf sağlamasına yardımcı oluyoruz.
 • Yerinde ve doğru karar verme konusunda zemin hazırlıyoruz.
 • Üretim kapasitelerinin artması ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve üretime yönelim olmasını sağlıyoruz.
 • Yapay zekâları ve ileri teknolojiye sahip yazılımları ile sürekliliği ve sürdürülebilirliği artırıyoruz.
 • Şirket çalışanlarına daha verimli ve düzenli bir çalışma imkânı sağlıyoruz.

Galbim Endüstriyel Otomasyon olarak müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler dijital fabrika kurulumuyla sınırlı değildir. Bunun dışında saha montaj ve kurulumu, tüm proses için uçtan uca çözüm, haberleşme/güçlü bayi ağı, kontrol sistemleriyle tek bir noktadan tüm sistemin kumanda edilmesi, raporlama ve dokümantasyon gibi hizmetler de sunuyoruz. Ayrıca enerji verimliliği, proses kontrol ve fabrika otomasyon çözümleri (PLC, SCADA, RTU, DCS), teknik destek, bakım ve onarım gibi hizmetler de sunan firmamız, yıllardır sunduğu bu gibi çözümlerle müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmektedir.

Siz de gerek dijital fabrika kurulumu gerekse endüstri alanındaki çeşitli otomasyon sistemleriyle alakalı olarak profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyarsanız Galbim Endüstriyel Otomasyon ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.